"Značka je to, co vám zůstane, když vám shoří továrna."


David Ogilvy

tým studia north

Jsme tým nadšenců a hlavně profíků z oblasti IT, marketingu a řemesel. Nedáváme si malé cíle a víme, že vy také ne. Vaše značka musí být vidět, a lidé o ní musí mluvit. Máme nápady. Na schůzky chodíme precizně připraveni. Dodáváme včas. Neplýtváme vaším časem. A necháváme za sebe mluvit výsledky naší práce. Pojďte s námi na schůzku. Nebudete litovat.

Během let, co jsme se toulali po koutech severních Čech, jsme si potřásli horkou rukou mistrů sklářů, rukou pana řezníka posetou mozoly, jehož evangelium je libový bůček nebo jemnou rukou ajtýgéniů, jež zavřeni v šeru svých obydlí, tvoří neuvěřitelné weby, designy, loga.

Tihle lidé, jejich um a vášeň daly vzniknout myšlence Studia North. Jsme tým nadšenců a hlavně profíků z oblasti IT, marketingu a řemesel. Jsme místem, kde se offline a online svět mísí v harmonii. Chceme si s vámi povídat, poznat váš příběh, možnosti a potřeby a pomoci vám vybudovat značku, která zákazníka už nikdy nepustí.

11
Let zkušeností
36
Spokojených klientů
124
dokončených projektů
2637
vypitých Espress
náš

POSTUP

KONZULTACE S KLIENTEM

01

Nejdřív si zavoláme. Vyjasníme si očekávání, časové i finanční možnosti. Asi se k vám i přijedeme osobně podívat. Je lepší si potřást rukou a poslechnout si váš příběh. Pak se teprve dáme do práce.

TVORBA KONCEPTU

02

Až když budeme znát reálné místo, výrobky, služby, pustíme se do tvorby konceptu. Tato fáze zabere určitě nejvíce času. Dle rozsahu projektu od 2 týdnů klidně po několik měsíců. Průběžně s vámi budeme konzultovat progres, doptávat se, korigovat naše nápady s vaší představou. Jsme precizní. Ne rychlí za každou cenu. Každý nápad zraje. Jako víno.

PREZENTACE

03

Vezmeme připravený koncept a přijedeme k vám. Odprezentujeme ho. Připojíme naše myšlenky a nápady, které nás během procesu napadly. Vytvoříme vám jedinečné pojetí vašeho brandu. Chceme, abyste ani na okamžiky nelitovali toho, že jste s námi začali spolupracovat. Respektujeme váš názor a vždy se maximálně snažíme najít společnou cestu.

KOREKCE

04

Je jasné, že se vším nebudete souhlasit. To je v pořádku. Posloucháme vás a jsme vždy otevřeni diskuzi. Na základě vašeho feedbacku upravíme koncept, vyjasníme detaily, drobnosti, které by nám během realizace mohly být na obtíž.

FINALIZACE

05

Společně si odsouhlasíme finální koncept projektu. Jaké jsou zodpovědnosti, konkrétní kroky, jaký je timing a deadliny. Zatím se pohybujeme pořád v úrovni toho, co je "na papíře", ale bez čeho se nemůžeme pustit do fáze realizace.

IMPLEMENTACE

06

Tady se už přeneseme "z papírů" do "reality". V této fázi už přichází na řadu um všech profíků Studia North, kteří budou do projektu zapojeni. Tady už se váš sen z papíru začíná měnit ve skutečnost.

POZNEJTE NÁŠ SEVERSKÝ

TÝM